​ Реєстрація громадської організації зі статусом юридичної особи відтепер он-лайн!

Віднедавна, а саме, на початку червня 2019 року в Україні запрацювала он — лайн послуга з реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи за допомогою системи «Он — лайн будинок юстиції».

І вже 17 липня 2019 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Олексієм Матроніним було опрацьовано перші електронні документи, які надійшли через платформу «Онлайн-будинку юстиції» для реєстрації громадської організації з назвою “Олександрія — Моделка”, за результатами якого, спеціалістом було прийнято рішення про реєстрацію в області першої громадської організації за допомогою сервісу подачі документів он — лайн.

Аби скористатись он-лайн реєстрацією, потрібно авторизуватись у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції», заповнити та сформувати заяву, долучити до неї перелік необхідних документів у форматі PDF, накласти на документи електронний цифровий підпис.

Послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто. Також перевагою даного сервісу є те, що документи можна підписувати дистанційно, тобто відповідно до закону засновників організаціє має бути не менше двох, і відповідно їм необов’язково бути разом при підготовці та подачі документів, при підписанні одним іззасновників, з’являється посилання яке відправляється іншому з засновників для проведення відповідних дій. Для цього другому засновнику навіть необов’язково бути зареєстрованим в системі «Онлайн-будинку юстиції», за допомогою цифрового електронного підпису він просто переходить за отриманим посиланням і підписує документи, після чого вони стають доступними державному реєстратору для прийняттярішення відповідно до закону.

Термін розгляду заяви становить три робочі дні. Після чого заявнику в персональному кабінеті в разі реєстрації організації будуть доступні код опису (доступу) до результатів адміністративної послуги, а також сканкопія Статуту та виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань про реєстрацію організації з присвоєним ідентифікаційним кодом.

Основна вимога до заявників це наявність в них електронного цифрового підпису будь якого акредитованого центру сертифікації ключів.

Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги».

Для отримання консультацій та роз’яснень з даного питання Ви можете звернутись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань за телефоном (0522) 22-24-09.

346
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

О мой Блог

Admin 16 дней назад
1. «Алиса в стране чудес» была запрещена в Китае из-за наличия в книге говорящих зверей. 2. Дж.Р.Р.
Admin 3 месяца назад
В теории этики и морали Платона невидимость играла главную роль.
Admin 6 месяцев назад
Чтобы нормально жить в нынешних условиях, интеллектуальные способности совсем не нужны.
Manager 1 год назад
В Одессе Киевский районный суд удовлетворил иск одесситки, которую отстранили от должности из госуни