Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Куплю, продам, сниму, обменяю, поиск работы, жилья. Только добросовестная реклама. СПАМ запрещён!
Ответить
Vovhik
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 22 мар 2024, 10:05

Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Сообщение Vovhik »

Привіт усім! Підкажіть, будь ласка, де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто в Одеській області? Хочу переглянути різні варіанти і порівняти ціни. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом і де ви шукали авто?
foop
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 22 мар 2024, 10:17

Re: Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Сообщение foop »

Я знайшов своє авто через відомий додаток для продажу авто. Дуже зручно і багато варіантів. Також раджу подивитися місцеві групи в соцмережах – часто бувають цікаві пропозиції від приватних осіб.
Vovhik
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 22 мар 2024, 10:05

Re: Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Сообщение Vovhik »

Я перевіряв кілька великих платформ для продажу автомобілів, і це дійсно допомогло. Там завжди свіжі оголошення і зручний пошук. Ще можна відвідати місцеві автомобільні виставки або ярмарки – іноді трапляються хороші варіанти.
foop
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 22 мар 2024, 10:17

Re: Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Сообщение foop »

Vovhik писал(а): 15 июл 2024, 07:48 Я перевіряв кілька великих платформ для продажу автомобілів, і це дійсно допомогло. Там завжди свіжі оголошення і зручний пошук. Ще можна відвідати місцеві автомобільні виставки або ярмарки – іноді трапляються хороші варіанти.
Привіт, хлопці! Рекомендую сайт https://ocars.com.ua для пошуку авто. Я вже декілька разів тут купував машини і завжди все проходило без проблем. Оголошення про продаж авто в Київській області завжди актуальні.
Наприклад, останній раз взяв там Mercedes, і дуже задоволений покупкою. Сайт зручний у використанні, а продавці відповідальні. Всім раджу! І ще один плюс – на сайті часто проводяться акції та знижки, що дозволяє заощадити. Заходьте, і дивіться оголошення.
Изображение
Ritaa
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 11 июл 2024, 07:19

Re: Де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто?

Сообщение Ritaa »

Я на авторіа дивлюсь)
Ответить