«Нова Пошта» почала будівництво Хмельницького інноваційного терміналу (ХІТ)

«Нова Пошта» почала будівництво  Хмельницького інноваційного терміналу (ХІТ)

Сортувальна система інноваційного терміналу в Хмельницькому оброблятиме 8,5 тис. посилок за годину — стільки ж, як і Київський інноваційний термінал, першу чергу якого «Нова Пошта» відкрила в березні цього року. Загальна потужність Хмельницького терміналу складе 18 тис. відправлень за годину. На ХІТ уперше в Україні посилки із сортувальної стрічки завантажуватимуться безпосередньо в автотранспорт без використання сітчастих контейнерів для укрупнення пакувань, а чіткість технологічного процесу гарантуватиме збереження стану кожного відправлення.

Новий термінал також позитивно вплине на екологію регіону. Завдяки реалізації проекту викиди СО2 у Хмельницькому будуть зменшені на 1200 тонн на рік, а ефективність завантаження автомобілів підвищиться на 20%.

Компанія створить на Хмельницькому інноваційному терміналі 300 робочих місць з умовами праці європейського рівня. Працівники ХІТ сортуватимуть понад 3 млн посилок на місяць. За словами співвласника компанії «Нова Пошта» В’ячеслава Климова, побудова цього терміналу сприятиме підвищенню якості, збільшенню швидкості обробки вантажів, зменшенню часу їх доставки та удосконаленню логістики.

«Термінал у Хмельницькому — це складова стратегії розвитку компанії «Нова Пошта» до 2022 р.,зазначив співвласник компанії «Нова Пошта» В’ячеслав Климов.Ми визначили концепцію, яка передбачає поділ вантажопотоків для більш якісного клієнтського сервісу. ХІТ стане одним із ключових сортувальних центрів поряд з аналогічними об’єктами в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двома в Києві (Київ-Схід і Київ-Захід). Через ці термінали проходитимуть відправлення вагою до 50 кг. В інших регіонах працюватимуть посилково-вантажні термінали, які оброблятимуть усі посилки».

«Ми прагнемо, щоб термінали «Нова Пошта» були не лише інноваційними, а й енергоефективними. Щоб кожен клієнт міг обрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто дбати про навколишнє середовище. На Хмельницькому терміналі ми плануємо встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет», підкреслив директор «Нова Пошта» Олександр Бульба.

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний зазначив, що компанія робить чималий внесок у соціально-економічний розвиток регіону. «Будівництво терміналу сприятиме веденню підприємницької діяльності на Хмельниччині, покращенню зайнятості населення. Важливою є й екологічність проекту та використання енергоощадних технологій», — зауважив голова Хмельницької обласної ради.

Генеральним підрядником зі спорудження об’єкту було обрано місцеву компанію — ТОВ «Будівельний Альянс Груп», яка працює на будівельному ринку з 2002 р. Термінал буде побудований з використанням кредитних коштів ЄБРР у сумі 9,5 млн євро.

Довідка

«Нова Пошта» заснована в 2001 році українська компанія, що є лідером на ринку експрес-доставки і драйвером його розвитку в Україні. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій Україні. Отримувати та відправляти з «Нова пошта» легко. Компанія інформує клієнтів про статус відправлень шляхом SMS, PUSH-повідомлень у мобільному додатку та сповіщень у месенджері Viber. Мобільний додаток забезпечує можливості для легкого користування сервісами «Нова Пошта». Зокрема, завдяки додатку оператор може ідентифікувати клієнта у відділенні. В додатку також можна самостійно створити експрес-накладну, викликати кур’єра, сплатити за доставку онлайн, відстежити, переадресувати та оформити повернення відправлення тощо.

779
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!