Корисні інтернет-магазини

Куплю, продам, сниму, обменяю, поиск работы, жилья. Только добросовестная реклама. СПАМ запрещён!
Ответить
IvanBalayda
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 18 июн 2023, 19:17

Корисні інтернет-магазини

Сообщение IvanBalayda »

В цій темі при наявності можете давати посилання на корисні і надійні інтернет-магазини, а інші кому таке може знадобитися найдуть з вашою допомогою. Наприклад я хочу порекомендувати один з найкращих інтернет-магазинів квадрокоптерів в Україні dronestore. Ось один з прикладів квадрокоптерів які у них є в наявності https://dronestore.com.ua/shop/kopiyakv ... sic-combo/ Звичайно там не тільки такі дорогі, є і по дешевші. Я особивто вважаю їх одними з найкращих, тому що у них ціни на ті самі моделі як і в інших магазинах дешевші, але в цей самий час якість ні на грам не гірша, тому що в них завжди оригінальні моделі квдарокоптерів від відомих світових брендів.
Karman
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 19 июл 2023, 21:46

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение Karman »

IvanBalayda писал(а): 05 сен 2023, 17:29 тому що у них ціни на ті самі моделі як і в інших магазинах дешевші,
ну-ну, не перегибайте с рекламными шаблонами :lol:
даже со скидкой у них дороже чем, например здесь:
https://www.gamezone.kiev.ua/product/kv ... 00041501-2
или здесь:
https://goodlab.com.ua/dji-mavic-3t-cp-en-00000415-01
IvanBalayda
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 18 июн 2023, 19:17

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение IvanBalayda »

Ну я то не казав про абсолютно всі магазини, я кажу про ті що я сам бачив, і ще одне ваша перша силка не грузить у мене.
Karman
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 19 июл 2023, 21:46

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение Karman »

IvanBalayda писал(а): 10 сен 2023, 15:59 Ну я то не казав про абсолютно всі магазини, я кажу про ті що я сам бачив
ну так почему бы так и не писать?? Зачем эта псевдомаркетинговая шляпа ))) :
IvanBalayda писал(а): 10 сен 2023, 15:59тому що у них ціни на ті самі моделі як і в інших магазинах дешевші,
Отмазка не засчитана. Или самовыражайтесь правильно, чтобы не отмазываться потом, или пишите сразу правду ;)
IvanBalayda писал(а): 10 сен 2023, 15:59 і ще одне ваша перша силка не грузить у мене.
это вопрос не ко мне, а к админам указанного сайта ;)

Если мало этих ссылок то вот еще:
- Раз
- Два
- Три
IvanBalayda
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 18 июн 2023, 19:17

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение IvanBalayda »

Ну не всі магазини що ви вказали мають ціну дешевшу ніж той що я порекомендував. Я захотів розказати про магазин якому довіряю і де сам робив покупку. А у вас бачу багато вільного часу щоб ще шукати із багатьох магазинів деж цеб найти таки де дешевше хочасб на 2-4 тисячі шоб втерти носа) Так я з вами згоден деякі дрони там дорожчі, а деякі дешевші, якщо вам нічим зайнятися тоді краще ідіть працювати аніж придовбуватися до людей, тим паче вам це ніякої користі не дасть, якщо хтось захоче перевірити ціни то вони самі собі перевірять. Якщо хочеться насолити в житті, тоді кращеб використовували свій супер скіл на росіян. :D
Karman
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 19 июл 2023, 21:46

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение Karman »

ну ты и клоун....
ты называешь работой спам по форумам по убогим скриптам??? :lol:

у меня достаточно времени, чтобы и хорошо зарабатывать и рассказывать на разных форумах о тупорылых спамерах )))
ты как не прикидывайся обычным юзером, но глупых людей видно издалека ;) тебе заплатили копеечку за спам магазина с лживым описанием, я указал на ложь вот и всё. Так что не нужно впрягаться в разговоры, которые ты не вывезешь, у таких как ты слишком мало фантазии, да и опыта ;) иди "работай" свою работу по заспамливанию форумов )))

пс. на момент публикации ссылок все ссылки имели цену ниже, чем на твой фуфломагазин, не моя проблема, что ты так сильно тупишь )

недообразованный клоун - горе в цирке :lol:
POMPEI

Re: Корисні інтернет-магазини

Сообщение POMPEI »

дякую вам за хорошу пораду
Ответить