Де найкраще придбати універсальний зарядний пристрій?

Куплю, продам, сниму, обменяю, поиск работы, жилья. Только добросовестная реклама. СПАМ запрещён!
Ответить
CCC
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 15 авг 2023, 01:36

Re: Де найкраще придбати універсальний зарядний пристрій?

Сообщение CCC »

Я нещодавно купив собі Комплект Acefast A13 адаптер 2xUSB-C + USB-A 65w + кабель USB-C to USB-C https://easytrade.in.ua/product/komplek ... -to-usb-c/ в магазині Easy Trade, і я в захваті.
Перевершив всі мої очікування. Цей зарядний пристрій має дуже потужний вихід – 65 ватт, завдяки чому швидко заряджаються як смартфон, так і навіть мій ноутбук. Додатково є два порти USB-C та один USB-A, що дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв.
Особливо мені сподобався доданий кабель USB-C to USB-C. Це дійсно зручно, оскільки мені більше не потрібно шукати окремий кабель. Зарядка стала швидше завдяки підтримці швидкого заряду Power Delivery.
Так що, я на 100% задоволений покупкою і рекомендую Комплект Acefast A13 тим, хто шукає надійний та потужний універсальний зарядний пристрій. Вам точно варто його спробувати!
Kasinka

Re: Де найкраще придбати універсальний зарядний пристрій?

Сообщение Kasinka »

Наверно, такую информацию стоит искать в гугле, но отдам должное, что я заинтересовался. Даже скажу, что ссылочка полезная
Ответить